12:46:14 - پنج‌شنبه 25 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۲۹۰ میلیارد ریال وام اشتغال در مهریز پرداخت شد
۲۹۰ میلیارد ریال وام اشتغال در مهریز پرداخت شد
یزد – ایرنا – رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهریز گفت: در سال ۱۳۹۷با پرداخت ۲۹۰ میلیارد ریال وام اشتغال فراگیر از سوی بانک های عامل به متقاضیان در این شهرستان زمینه اشتغال ۴۴۳ نفر فراهم شد.

امیرعباس دهقانی زاده روز پنجشنبه به مناسبت آغاز هفته کار و کارگر (پنجم الی ۱۱ اردیبهشت) در گفت و گو با ایرنا، افزود: این مبلغ در اختیار مجریان ۲۱ طرح بزرگ تولیدی، خدماتی و صنعتی قرار گرفت.
وی ایجاد اشتغال مولد و پایدار با همکاری بخش خصوصی و همراهی بانک ها و پیگیری مسئولان را جزو برنامه های مهم دولت در راستای تحقق شعار رونق تولید در سال ۱۳۹۸ ذکر کرد.
رئیس اداره تعاون مهریز اظهار داشت: در ۳۸۸ تعاونی شهرستان در بخش های کشاورزی، خدماتی، مسکن و آموزشی ۱۰ هزار و ۵۴ نفر عضویت دارند و توجه به تعاونی های دانش بنیان از جمله اهداف هدف اصلی این اداره است.
دهقانی زاده به برنامه های هفته کار و کارگر اشاره کرد و بیان داشت: ۱۶ برنامه شاخص با همکاری تشکل ها، ادارات و جامعه هدف برگزار می شود.
وی تصریح کرد: غبارروبی گلزار شهدا، جشن کارگران، معرفی و تجلیل از کارگران برتر و کارفرمایان موفق، دیدار با مسئولان محلی و سرکشی از خانواده شهیدان اهم برنامه هاست .
رئیس اداره تعاون مهریز از برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی، دوره های آموزشی، نشست با نمایندگان کارگران، حضور کارگران در نمازجمعه، بازدید مسئولان از واحدهای کارگری ، کارخانه ها و برپایی ایستگاه پذیرایی صلواتی خبر داد.
دهقانی زاده به اهمیت اطلاع رسانی و بیان عملکرد سال گذشته به مردم خبر داد و اظهار داشت: برگزاری نشست با خبرنگاران و ارائه عملکرد سال ۱۳۹۷ و بیان مسائل و مشکلات پیش بینی از دیگر برنامه هاست.
در این شهرستان شهرک های صنعتی شهید چمران، سایت ۱۹۶ هکتاری ، یزد مهر ، هرفته ، شهرک سنگ ، شهرک سریشم و ناحیه صنعتی بهادران فعال است.
مرکز شهرستان ۵۵ هزار نفری مهریز در ۳۰ کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.
۷۵۳۶/ ۲۰۴۷

خبر جدید  معلمان،کتاب های شاخص را برای دانش آموزان بخوانند


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال