۰:۵۷:۳۱ - چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۳۰ فرصت جدید سرمایه‌گذاری یزد تأیید شد
۳۰ فرصت جدید سرمایه‌گذاری یزد تأیید شد
ایلنا: مدیرکل امور اقتصادی و دارایی یزد گفت: ۳۰ فرصت جدید سرمایه‌گذاری این استان مورد تائید سازمان سرمایه‌گذاری، کمک‌های اقتصادی و فنی ایران قرار گرفت.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی یزد گفت: ۳۰ فرصت جدید سرمایه‌گذاری این استان مورد تائید سازمان سرمایه‌گذاری، کمک‌های اقتصادی و فنی ایران قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی نمازی با اشاره به شناسایی فرصتهای سرمایهگذاری یزد اظهار داشت: این فرصتها در بخشهای صنعت، گردشگری، خدمات شهری، کشاورزی و انرژی است که چندی قبل با همکاری دستگاههای اجرایی عضو مرکز خدمات سرمایه گذاری استان براساس اولویتبندیها احصا شده است.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی یزد ادامه داد: این فرصتهادر قالب استانداردها تدوین و پس از بررسی و انجام مطالعات فنی و اقتصادی توسط مرکز خدمات سرمایهگذاری یزد به سازمان سرمایهگذاری کشور ارسال شده بود.

وی حجم سرمایهگذاری لازم برای اجرا این پروژهها را افزون بر ۵۸۵ میلیون یورو اعلام کرد و اضافه کرد: این پروژهها طیف وسیعی از صنایع و خدمات را در زمینههای مواد غذایی، شیمیایی، نساجی، آی. تی، هتلداری، فرآوری محصولات کشاورزی و معدنی و نیروگاه خورشیدی را تحت پوشش خود قرار خواهد داد.

نایب رئیس مرکز سرمایهگذاری یزد ادامه داد: زمانی که فرصتهای سرمایهگذاری به تائید سازمان سرمایهگذاری رسید در فرآیند بازیابی تامین منابع مالی بین المللی قرار میگیرد و زمینه برای جذب سرمایه گذار و صدور مجوز های لازم نیز فراهم میشود.

نمازی با بیان اینکه برخی پروژههای یاد شده دارای متولی خاص هستند و برای تامین مالی نیازمند جذب منابع مالی است، یادآور شد: برخی دیگر از پروژهها نیز بنا بر اولویتهای سازمانهای متولی شناسایی، ارزیابی و جانمایی شده اند.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی یزد از تدوین بیش از ۳۰ فرصت سرمایهگذاری دیگر در زمینههای مختلف خبر داد و گفت: این فرصتها در حال ارزیابی اقتصادی و فنی است و تا پایان سال ۹۷ به فهرست فرصتهای تایید شده استان اضافه خواهد شد.


منبع :: https://www.ilna.ir

بر چسب ها: ,
تبليغات
بانک پاسارگاد