12:15:09 - شنبه 18 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۴ راه کلیدی برای رهایی از شر شیطان
۴ راه کلیدی برای رهایی از شر شیطان
رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد، چهار راه کلیدی برای رهایی از شرّ شیطان را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یزد،نشست شورای مرکزی بسیج، هیئتو کانونهای دانشجویی با مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد و معاون دانشجویی فرهنگی این واحد دانشگاهیدر سالن کنفرانس عدالت برگزار شد.

رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در این نشست با اشاره به ماه مبارک رمضان به حدیثی از پیامیر اکرم (ص) اشاره کرد و گفت: نهتنها در این ایام؛ بلکه در طول ایام سال باید چنان کارکنیم تا خود را از شیطان دور نگه داریم.

خبر جدید  یزد کم بارش ترین استان کشور است؛ طرح ۱۰۰ درصد مدیریت مصرف آب در استان یزد اجرا می‌شود

حجتالاسلام والمسلمین حسن زارعاضافه کرد: از راههای دورشدن از شیطان نخست روزه گرفتن بودهکه چهره شیطان را سیاه میکند، دوم با صدقه دادن کمر شیطان شکسته میشود؛ صدقه دادن فقط این نیست که هزینهای پرداخت کنید؛ بلکه با انجام دادن کار معرفتی نیز میشود این کار را انجام داد.

وی سومین را برای دور شدن از شیطان را کار خیر عنوان کرد و یادآور شد: این موجب میشود شیطان به عقب رانده شود و چهارم استغفار که شاهرگ شیطان را قطع میکند.

خبر جدید  توسعه بدون سرمایه انسانی شکل نمی‌گیرد

محمدرضا دهقانی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد نیز در این نشست گفت: کار کانونها و برنامههای فرهنگی در سطح دانشگاه دارای اهمیت فوقالعادهای است و از فعالان فرهنگی میخواهم که از موازیکاری بپرهیزند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: ۴ راه کلیدی برای رهایی از شر شیطان

خبر جدید  تشکیل ستاد راهبری گام دوم انقلاب در استان یزد
0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد