12:22:59 - چهارشنبه 15 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۴۰۰ دانش‌آموز در کارگاه‌های آموزشی سبک زندگی حضور یافتند
۴۰۰ دانش‌آموز در کارگاه‌های آموزشی سبک زندگی حضور یافتند
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد گفت: ۴۰۰ دانش‌آموز، والدین و مدیران مدارس استان یزد در کارگاه‌های آموزشی بهبود سبک زندگی حضور یافتند.

سیدعلی المدرسی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در یزد به کارگاههای آموزشی بهبود سبک زندگی اشاره و اظهار کرد: بیش از ۴۰۰ دانشآموز به همراهوالدین و مدیران مدارس استان یزد در کارگاههای آموزشی بهبود سبک زندگی و افزایش شاخصها شرکت کردند.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد، کارگاههای آموزشی ویژه خانوادههای علاقهمند به بهبود سبک زندگی و افزایش شاخصها و توجه به مسائل مبتنی بر شفقت در تربیت برای فرزندان برنامهریزی و برگزار کرده است.

خبر جدید  رونمایی از دو کتاب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد گفت: تاکنون چند جلسه کارگاه آموزشی با حضور استادان متخصص از جمله محمدحسین فلاح دانشیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در دانشگاه برگزار شدهو نزدیک به ۴۰۰ نفر از مدیران،دانشجویان،دانشآموزان و والدین آناندر این برنامهها حضور یافتند.

المدرسی ادامه داد: این برنامهها ادامهدار خواهد بود و امیدواریم با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی یزد گروه روانشناسی اسلامی و روانشناسی مثبتگرا داردو استادان متخصص در این عرصه در حال فعالیت هستند و سال جاری نیز کارشناسی روانشناسی به رشتههای دانشگاه آزاد اسلامی اضافه شده است، بتوانیم رسالت دانشگاه را در عرصه خدمت به باورهای عمومی و افزایش اعتقادات و تغییر سبک زندگی به سمت زندگی توأم با تدین و ارتقای سطوح اعتقادیانجام دهیم.

خبر جدید  4 تیم به مرحله نیمه‌نهایی والیبال دانشگاه آزاد اسلامی راه یافتند

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۱۰۳/


منبع :: ۴۰۰ دانش‌آموز در کارگاه‌های آموزشی سبک زندگی حضور یافتند

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد