12:30:32 - سه‌شنبه 12 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۴۸۰ میلیارد ریال کمک معیشت به مددجویان یزدی پرداخت شد
۴۸۰ میلیارد ریال کمک معیشت به مددجویان یزدی پرداخت شد
یزد- ایرنا- معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان یزد گفت: امسال ۴۸ میلیارد و ۵۱۳ میلیون تومان کمک معیشت به جامعه هدف تحت حمایت این نهاد در استان پرداخت شد.

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی کمیته امداد یزد، محمد حسین جمال پور بابیان اینکه پرداخت کمک معیشت به مددجویان بخشی از خدمات حمایتی این نهاد را شامل می‌شود افزود: ۲۱ هزار و ۳۶۳ خانوار تحت حمایت با جمعیت ۴۶ هزار نفر از این نهاد کمک معیشت دریافت می‌کنند.
وی اظهار داشت: معیشت ماهیانه پرداختی به مددجویان تحت حمایت ترکیبی از کمک معیشت تخصیصی کمیته امداد و همچنین کمک واریزی از محل هدفمندی یارانه‌ها است و مددجویان تحت حمایت علاوه بر این کمک‌ها یارانه دولت را نیز دریافت می‌کنند.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان یزد یادآور شد: خانوار یک‌نفره تحت حمایت ماهیانه ۱۶۱ هزار و ۵۰۰ تومان، دونفره ۲۷۵ هزار و ۵۰۰ تومان، سه‌نفره ۳۶۰ هزار تومان، چهارنفره ۴۶۶ هزار و ۵۰۰ تومان و پنج‌نفره به بالا ۵۱۶ هزار و ۵۰۰ تومان کمک معیشت دریافت می‌کنند.
وی افزود: ارائه خدمات حقوقی، کمک به رفع سوءتغذیه مددجویان، کمک به پرداخت هزینه درمانی و کمک به ارتقاء شاخص‌های بهداشتی نیازمندان، ارائه خدمات فرهنگی، پرورشی و تربیتی به مددجویان، پرداخت بیمه اجتماعی مددجویان، کمک به خرید، ساخت، تعمیر، تکمیل، بازسازی و بهسازی مسکن مددجویی، کمک به امر ازدواج مددجویان، اعطای وام قرض‌الحسنه اشتغال و کارگشایی، کمک به هزینه تحصیلی دانش آموزان و شهریه دانشجویان تحت حمایت از محل اعتبارات دولتی و مشارکت‌های مردمی ازجمله خدماتی است که به مددجویان تحت حمایت ارائه می‌شود.
سال گذشته بیش از ۱۶ میلیارد تومان کمک معیشت به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد پرداخت شده است.
۲۰۸۸/ ۶۱۹۷

خبر جدید  گره مشکلات را با تعامل باز کنیم


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد