۲:۲۸:۲۷ - پنج شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۷۲۲ پروژه در یزد افتتاح می‌شود/ ایجاد ۳ هزار و ۹۴۵ فرصت شغلی
۷۲۲ پروژه در یزد افتتاح می‌شود/ ایجاد ۳ هزار و ۹۴۵ فرصت شغلی
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد از افتتاح ۷۲۲ پروژه با ۳ هزار و ۹۴۵ فرصت شغلی همزمان با دهه فجر خبر داد.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری یزد، محسن صادقیان دهه فجر را فرصتی مؤثر برای تبیین دستاوردهای استان پس از انقلاب اسلامی دانست و برتعامل مناسبمسئولان با مردم برای تقویت رضایت عمومی و كمك به توسعه كشور تأكید كرد.

وی از افتتاح ۷۲۲ پروژه با ۳ هزار و ۹۴۵ فرصت شغلی همزمان با دهه فجر و بلوغ انقلاب اسلامی ایران در حوزههای زیرساخت عمرانی، كشاورزی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، گردشگری و ورزشی در این استان خبر داد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد اظهار کرد: همزمان با دهه فجر ۷۲۲ پروژه در عنوانهای زیرساخت عمرانی، كشاورزی، صنعتی، بهداشت و درمان، آموزشی، فرهنگی، گردشگری و ورزشی در استان یزد افتتاح میشود.

صادقیان افزود: از این تعداد پروژه به تفكیك شهرستانها،۱۵ پروژه در ابركوه، ۸۴ پروژه اردكان، ۳۴ پروژه اشكذر، ۶۵ پروژه بافق، ۴۳ پروژه بهاباد، ۱۲۳ پروژه تفت و ۲۲۹ پروژه در شهرستان خاتم قرار دارد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد ادامه داد:۲۷ پروژه مهریز، ۵۴ پروژه میبد و ۴۸ پروژه در شهرستان یزد نیز افتتاح خواهد شد.

وی بیان كرد: از مجموع این پروژهها ۴۸۴ پروژه با اعتبارات دولتی و ۲۳۸ مورد نیزبا تسهیلات بانكی و سرمایهگذاری بخش خصوصی اجرایی میشوند و۲۶۱ پروژه در شهرهای استان و ۴۶۱ پروژه نیز در سطح روستاها قرار دارد.

صادقیان میزان اشتغال این پروژهها را ۳ هزار و ۹۴۵ شغل بیان كرد و افزود: در مجموع این پروژهها از اعتباری بالغ بر۲۲ هزار و ۷۱۶ میلیارد ریال برخوردار است.

معاون استاندار یزد گفت: امید است اجرای این پروژهها مسیری مؤثر برای خدمت به مردم ایجاد و از سوی دیگر تقویت زیرساختهای لازم در بخشهای مختلف بهویژه عمرانی را فراهم کند.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

تبليغات
بانک پاسارگاد