11:15:22 - شنبه 9 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۷۵۰ زندانی در یزد حافظ قرآن شدند
۷۵۰ زندانی در یزد حافظ قرآن شدند
ایلنا: مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی یزد با اشاره به اقدامات تربیتی در این سازمان گفت: ۷۵۰ زندانی در یزد حافظ قرآن شدند.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی یزد با اشاره به اقدامات تربیتی در این سازمان گفت: ۷۵۰ زندانی در یزد حافظ قرآن شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا،رضا زلفعلینژاد با ارائه آمار عملکرد سازمان زندانهای استان در خصوص اصلاح و تربیت زندانیان اظهار داشت: در حوزه اصلاحی و تربیتی اقدامات خاصی در این سازمان انجام شده به نحوی که در یزد چند جشنواره کشوری در حوزههای مختلف رتبههای برتر را کسب کرده است.

وی با بیان اینکه در زندانهای یزد توجه خاصی به برنامهها و فعالیتهای قرآنی می شود ادامه داد: با تلاش مربیان قرآنی این سازمان در حال حاضر ۷۵۰ نفر موفق شدند از نیم جزء تا ۳۰ جزء قرآن کریم را در این مرکز حفظ کنند.

خبر جدید  ارسال ۵۱۹ اثر به همایش مدرسه ایرانی/ به دلیل مسائل سیاسی اساتید بین‌المللی چندان استقبالی نکردند

مدیرکل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی یزد با بیان اینکه سازمان زندان استان یزد در ۴ سال متوالی رتبه اول "نماز" در کشور را به خود اختصاص داده است خاطرنشان کرد: این سازمان در جشنواره "شهید رجایی" اداره کل زندان ها به عنوان دستگاه برتر در سطح کشور معرفی شده است.

وی در خصوص انجام سایر فعالیتهای آموزشی به ویژه در حوزه حرفه آموزی و اشتغال نیز تصریح کرد: در حال حاضر سازمان زندان ها در ۴۷ رشته در حال آموزش "حرفه آموزی" زندانیان است و ۴۵۰ نفز از زندانیان نیز به اشتغال در بیرون از زندان مشغول به خدمت بوده و حقوق بگیر هستند.

خبر جدید  گشایش نمایشگاه ایران شناسی در مهریز+ تصاویر

زلفعلینژاد با با اشاره به انتخاب یزد به عنوان پایتخت کتاب ایران و فعالیتهای قابل پیگیری در این سازمان در سطح استان نیز اظهار داشت: در این زمینه نیز از سالهای گذشته اقدامات و فعالیت هایی انجام شده که همچنان با قوت تداوم خواهد یافت و پیگیری می شود تا رشد نیز در این زمینه داشته باشیم.

وی همچنین از راه اندازی "کتابخانه دیجیتال" در زندان مرکزی یزد خبر داد و گفت: این کتابخانه با ظرفیت ۷۰۰ عنوان کتاب راه اندازی و در دسترس زندانیان قرار گرفته و مددجویان استقبال خوبی از این ظرفیت ایجاد شده داشتند.

خبر جدید  ایجاد صلح و سازش، فلسفه اصلی تشکیل شورای حل اختلاف است/کاهش 30 درصدی پرونده‌های شوراهای حل اختلاف

مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی یزد بیان داشت: ارتقای برنامه های فرهنگی نقش مهمی را در کاهش جرایم در سطح جامعه دارد.

وی افزود: چنانچه همه دستگاههای فرهنگی کشور با همکاری و همدلی در خصوص برنامههای فرهنگی مشغول بهکار شوند شاهد کاهش جرایم و به تبع آن کاهش آمار زندانیان خواهیم بود.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد