12:35:43 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
۹ دی باید به‌عنوان الگو و ارزش حفظ شود
۹ دی باید به‌عنوان الگو و ارزش حفظ شود
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد گفت: ۹ دی باید به‌عنوان یک ذخیره و ارزش انقلاب اسلامی حفظ و نگهداری شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بجنورد، رجبعلی وثوقیمطلق شب گذشته در جلسه هماندیشی تحلیل و تبیین ابعاد و پیامدهای داخلی و خارجی فتنه ۸۸ دردانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنوردگفت: ۹ دی باید بهعنوان یک ذخیره و ارزش انقلاب اسلامی حفظ و نگهداری شود.

وی خاطرنشان کرد: در این حماسه عظیم، مردم با حضور میلیونی خود به دشمنان اسلام و انقلاب ثابت کردند که هموارهاین مردم انقلابی با بصیرت و آگاهی خود در برابر باطل ایستادگی خواهند کرد و حق را همیشه به منصه ظهور خواهند گذاشت.

خبر جدید  تجلیل از ورزشکاران استان

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد افزود: مردم با اتحاد و همدلی خود در این روز، شکوه و عظمت انقلاب اسلامی را به جهانیان به تصویر کشیدند.

رئیس بسیج استادان استان خراسان شمالی نیز در این جلسه گفت: در وهله اول باید دید اساس انقلاب اسلامی برای چه منظوری شکل گرفته است، انقلاب اسلامی از منظر اقتصادی انقلاب علیه مفسدان و چپاولگران بیتالمال و به نفع انسانهای امین و امانتداری و مستضعفان دردمند به وجود آمده است.

خبر جدید  علم و دانش در حوزه شهری کاربردی شود/ جای دانش در حوزه شهری خالی است

حجتالاسلام محمد ابراهیمآبادی افزود: انقلاب اسلامی انقلابی علیه رشوهگیران فاسدی است که در هر سیستمی که حضور یابند آن مجموعه را به فساد و تباهی میکشند.

وی اظهار کرد: انقلاب اسلامی برای برپایی و برقراری نظام خدمتگزاری به آحاد مردم به وجود آمده است.

به گزارش آنا، در این مراسم حجتالاسلام رضا نوری معاون فرهنگی و دانشجویی واحد بجنورد به تشریح فتنه ۸۸ و چگونگی خنثیسازی این فتنه توسط مردم با بصیرت کشور ایران اسلامی پرداخت و استادان نیز به بیان نظرات و دیدگاههای خود درباره این روز تاریخی پرداختند.

خبر جدید  امنیت از دستاوردهای انقلاب اسلامی است

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/۴۰۶۲


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
بانک پاسارگاد