13:18:34 - جمعه 11 سپتامبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سبز شدن محور عقدا تا اردکان
سبز شدن محور عقدا تا اردکان
نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: با حمایت شرکت معدنی و صنعتی چادرملو محور عقدا تا اردکان سبز می‌شود.

شعار سال:محمدرضا دشتی نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به حساسیت‌های زیست محیطی در شهرستان اردکان، کارگروه محیط زیست متشکل از کارشناسان، NGOها و افراد دلسوز تشکیل شده و این کارگروه مسائل زیست محیطی را رصد و گزارش‌های کارشناسانه خود را برای بررسی و چاره اندیشی اعلام می‌کند.
او افزود: یکی از مهمترین تصمیمات اخذ شده در این کارگروه بررسی و ارزیابی مجدد آلاینده‌ها در شهرستان اردکان است تا در این خصوص چاره اندیشی به عمل آید.
دشتی ادامه داد: شرکت معدنی و صنعتی چادرملو نسبت به مسائل زیست محیطی حساسیت لازم را دارد و برای انجام مسوولیت‌های اجتماعی در قبال مردم اردکان آمادگی دارد.
نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت معدنی و صنعتی چادرملو برای کنترل مسائل زیست محیطی از ابتدای جاده عقدا تا اردکان را درختکاری می‌کند و نسبت به ایجاد فضای سبز در این محدوده متعهد شده است.
دشتی بیان کرد: برخی صنایع بزرگ در شهرستان اردکان علاوه بر اشتغالزایی در خصوص رعایت مسائل زیست محیطی و انجام مسوولیت‌های اجتماعی عملکرد خوبی دارند.

خبر جدید  فاضلاب‌های شهری بلای جان قنوات یزد

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازپایگاه خبری تحلیلی می متالز، تاریخ انتشار: ۲۸مرداد ۱۳۹۹، کدخبر: ۱۲۴۱۲۵،www.me-metals.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال