10:49:18 - جمعه 11 دسامبر 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
منابع مالی منطقه ویژه کاشان قابل تامین است
منابع مالی منطقه ویژه کاشان قابل تامین است
رییس هیات عامل ایمیدرو با تاکید بر اینکه این سازمان آماده تامین مالی بخش زیرساخت منطقه ویژه اقتصادی کاشان است، گفت: با تایید منابع مالی و تصویب اعتبار طرح بر اساس زمان بندی پیش بینی شده، پروژه‌های زیرساختی این منطقه اجرا می‌شود.

شعار سال: خداداد غریب پور که در جلسه بررسی اقدامات منطقه ویژه اقتصادی کاشان با حضور بهزاد کاظمیان مدیر عامل منطقه، معمار نژاد معاون وزیر اقتصاد و تولایی رئیس اتاق بازرگانی کاشان و رنجبر مدیر زیرساخت ایمیدرو به صورت ویدئوکنفرانس سخن می‌گفت، تصریح کرد: در حال حاضر آب و برق دوران ساخت در اختیار منطقه است و مشکلی در این باره نداریم.

وی با بیان اینکه به زودی مشاور طرح جامع منطقه انتخاب خواهد شد، ادامه داد: با توجه به استقبال سرمایه گذاران از حضور در منطقه ویژه کاشان، ضروری است که با همکاری مقامات منطقه ای، گمرک، برق، آب و راه آهن، فرایند تامین زیرساخت‌های اصلی تسریع پیدا کند.

غریب پور افزود: زمین‌های منطقه پس از اخذ مجوز محیط زیست و سایر مجوزات قانونی، آماده واگذاری به سرمایه گذاران است.

خبر جدید  طرح ۱۰۰ درصد مدیریت مصرف آب در استان یزد اجرا می‌شود

وی در عین حال خواستار تعیین زمان بندی برای اجرای پروژه‌ها توسط سرمایه گذاران شد و گفت: برای سرعت بخشیدن به استقرار گمرک آماده امضای تفاهمنامه هستیم و بخشی از هزینه‌های مربوط را نیز تقبل می‌کنیم.

معاون وزیر صنعت معدن و تجارت اظهار داشت: قرار گرفتن منطقه ویژه اقتصادی کاشان در کنار دست خط آهن، از ویژگی‌های این منطقه است که ورود و خروج کالا را تسهیل می‌کند.

غریب پور همچنین با تاکید بر همکاری در سطح شهرستان گفت: کمک به بخش خدمات اجتماعی و توجه به مسوولیت اجتماعی، مد نظر مدیران منطقه کاشان قرار گیرد.

در این نشست بهزاد کاظمیان مدیر عامل منطقه ویژه کاشان با ارایه گزارشی از اقدامات انجام شده، گفت: با انتخاب مشاور طرح جامع، ۵ اقدام اصلی در حوزه زیرساختی شامل راه‌های دسترسی، خط انتقال برق، روشنایی داخل سایت، کنترل سیلاب‌ها و بخش سیویل اجرایی می‌شوند.

خبر جدید  حمایت مالی از ایده های فناورانه در زمینه مدیریت شهری

کاظمیان افزود: قرارداد بخش برق و گازن‌هایی شده و پس از اتمام مراحل قانونی، در اختیار منطقه قرار گرفته و میادله خواهد گردید.

زمان بندی اجرای طرح ها؛ به زودی

وی با یادآوری اینکه در حال حاضر ۲۵۰ هکتار از ۱۳۴۴ هکتار منطقه برای واگذاری به سرمایه گذاران تعیین تکلیف شده، گفت: به زودی زمان بندی اجرای طرح‌ها توسط سرمایه گذاران تهیه می‌شود.

مدیر عامل منطقه ویژه کاشان ادامه داد: احداث ساختمان اداری منطقه به مناقصه گذاشته می‌شود. به گفته وی، پروژه خط انتقال آب شرب نیز به پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصدی رسیده است.

خبر جدید  ناوگان حمل‌ونقل عمومی یزد به همت بهینه‌سازی مصرف سوخت نوسازی می‌شود

در این جلسه عباس معمار نژاد معاون وزیر اقتصاد از آمادگی این مجموعه برای نهایی شدن موضوع استقرار گمرک خبر داد و گفت: برای تسریع در آماده سازی زیرساخت ها، آماده هرگونه همکاری هستیم. از سوی دیگر محمود تولایی رییس اتاق بازرگانی کاشان نیز با برشمردن استقبال سرمایه گذاران این شهرستان، گفت: با همکاری متقابل، هرچه سریعتر می‌توان زمین‌های مورد نیاز سرمایه گذاران را در اختیار آنان قرار داد.

منطقه ویژه اقتصادی کاشان که دارای مجوز تاسیس از سوی مجلس شورای اسلامی، در محدوده شهرستان‌های آران، بیدگل و کاشان واقع شده یکی از زیرمجموعه‌های ایمیدرو محسوب می‌شود.

شعار سال با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ماین نیوز،تاریخ انتشار:۱۱آذر۱۳۹۹،کدخبر:۵۳۸۶۹،www.minews.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

تبليغات
شعار سال